"bądźmy życzliwi" - ankieta

Jako że wygląda na to, że próba zorganizowania spotkania na żywo na temat dokumentu “bądźmy życzliwi” utknęła w pacie, postanowiłem zorganizować ankietę. Mam nadzieję dzięki niej ustalić, jakie jest rzeczywiste poparcie tego dokumentu. Na wszelki wypadek podkreślę, że głosowanie powstało z mojej prywatnej inicjatywy, a nie całego zarządu.

Głosowanie jest tajne, wyniki zostaną ujawnione we wtorek o godzinie 18:45. Uprzejmie proszę osoby niezwiązane z HSŁ o brak udziału w głosowaniu.

Patch na stronę Hakierspejsu, o którym mowa można zobaczyć tutaj:

Czy popierasz przyjęcie dokumentu “bądźmy życzliwi” w wersji z commita 8f212daad5, z możliwymi późniejszymi zmianami?
  • Tak
  • Nie
  • Nie wiem / nie mam zdania / wstrzymuję się od głosu

0 głosujących


Głosowanie zostało ogłoszone na HSŁ24 oraz na liście mailingowej.

Ja bym był chętny na spotkanie, gdyby miało sens i każdy równo mógł być wysłuchany.
Natomiast ankiecie podziękuję i nie zagłosuję ponieważ jak już wcześniej pisałem nie jest to właściwe rozwiązanie.

Czy wynik głosowania na coś wpłynie, czy raczej celem jest tylko rekonesans?

Proponuję taki tok działań:

Bumpuję temat żeby był na wierzchu.

1 polubienie

Wychodziłoby, że mamy 11 głosów “tak”, 3 głosy “nie”.

Dla mnie nie brzmi to mile, ale co kto lubi. Za to fajnie, że znalazł się ktoś, kto zagłosował na “nie” spoza tych 3 osób, które jawnie mówiły, że manifestowi są przeciwne (bo jedna z nich oświadczyła, że nie będzie głosować).

BTW ciekawe, co z ludźmi spoza tej 14-ki, która wzięła udział w ankiecie. No ale 14 osób to nadal spora frekwencja.

Dla mnie pod względami akceptacji, tolerancji, inkluzywności itp. – to był fajny spejs.