Rzeczy z Sochaczewa do Hakierspejsu

W Sochaczewie likwiduje się kawiarnia Łoskot.
Właściciele chętnie nam oddadzą rzeczy, których już nie potrzebują.
Kwestia taka, że musielibyśmy sobie to sami rozebrać i przewieźć do Łodzi.
Czas jest do poniedziałku, 28 listopada.

Fotki: Disroot Cloud

Ponazywałem zdjęcia wg tego, co mniej więcej tam jest do wzięcia, ale może sprecyzuję:

  • kamyki - no to tam na zdjęciach są kamyki małe, sporo tego jest
  • panele - panele winylowe i podkład pod nimi, ok 65 m2.
  • panele-ściana - jakieś naścienne panele, nie wiem ile tego jest
  • półka - taka loftowa półka, z metalowymi nogami
  • szafka - same moduły, bez blatu i tej sztukaterii z tyłu
  • szafka-stelaż - to są dwie rzeczy - mianowicie dół to są takie kuchenne moduły, góra to półki wysoko na metalowym stelażu, z lewej strony jest noga krótsza, opierająca się na blacie, z prawej noga dłuższa na podłodze. Tutaj nie wiem, czy blat(y) zabierają, muszę się dowiedzieć.
  • wisząca - wisząca półka

Mogę zorganizować transport, ale to by pojechał albo w tygodniu albo w następną sobotę, do tego czasu rzeczy można przetrzymać w Sochaczewie.

Chyba, że ktoś ma jakiś większy samochód i dałoby radę go wykorzystać na dniach, to byśmy od razu zawieźli te rzeczy.

Ta podłoga to chyba może nam się przydać w Narnii?

@c3c7e0444f ?

Fajnie, gdyby mieli regały magazynowe.

Jakby trzeba było coś rozebrać/przewieźć czy coś to moge pomóc :slight_smile:

2 polubienia

Aktualizacja:
Możemy też wziąć kamyczki do ogródka.
Ok. 65m2 paneli winylowych.
Czas na zabranie wszystkiego jest do 28 listopada.

Fotki: Disroot Cloud

@kpc
szafka-stelaż to jest ten cały regał stojący (na metalowym stelażu) z szafkami na dole.

[edit]
Z przewiezieniem nie będzie problemu, coś sie zorganizuje. Tylko trzeba to wziąć, rozebrać, zebrać, wrzucić do auta itp.
No i do jutra musimy dać znać, czy bierzemy i co.

Z tych rzeczy to jeszcze naczynia kuchenne mogą nam się przydać.

Rozmawialiśmy z Aleksym o podłodze, i nią byśmy byli bardzo zainteresowani, o ile jej powierzchnia jest wystarczająca.

Mogę pomóc przy załadunku i transporcie.

Regału nie widzę na zdjęciach.

Wyposażenie oni biorą, ale zapytam się, czy jak im jakieś niepotrzebne rzeczy z wyposażenia zostały, to czy moglibyśmy wziąć.
Podłogi jest ok. 65 m2.

Ponazywałem zdjęcia wg tego, co mniej więcej tam jest do wzięcia, ale może sprezycuję:

  • kamyki - no to tam na zdjęciach są kamyki małe, sporo tego jest
  • panele - panele winylowe i podkład pod nimi, ok 65 m2.
  • panele-ściana - jakieś naścienne panele, nie wiem ile tego jest
  • półka - taka loftowa półka, z metalowymi nogami
  • szafka - same moduły, bez blatu i tej sztukaterii z tyłu
  • szafka-stelaż - to są dwie rzeczy - mianowicie dół to są takie kuchenne moduły, góra to półki wysoko na metalowym stelażu, z lewej strony jest noga krótsza, opierająca się na blacie, z prawej noga dłuższa na podłodze. Tutaj nie wiem, czy blat(y) zabierają, muszę się dowiedzieć.
  • wisząca - wisząca półka

Musimy zabrać rzeczy z Łoskotu do poniedziałku, podłogę trzeba rozebrać.
Mogę zorganizować transport, ale to by pojechał albo w tygodniu albo w następną sobotę, do tego czasu rzeczy można przetrzymać w Sochaczewie.
Chyba, że ktoś ma jakiś większy samochód i dałoby radę go wykorzystać na dniach, to byśmy od razu zawieźli te rzeczy.

[edit]
zaktualizowałem pierwszy wpis

Jeszcze jest zdjęcie “koty”. Co tam jest do wzięcia, to łóżko pod kotami, czy zawartość? :slight_smile:

Zawartość :slight_smile:

Ale do hsu to chyba nie bardzo, bo za rzadko tam ktoś jest, poza tym są narzędzia itp. które mogą być niebezpieczne dla kotów :frowning:

Tak na szybko to chyba nie jestem w stanie załatwić jakiegoś większego auta. Mogę wziąć takie średnie, ale jeśli byłby transport wszystkiego, to nie wiem czy jest sens wozić cokolwiek na raty.

Moduły te o kolorze drewna pod stelażem można wziąć z blatem (to jest jakiś rozkładany blat).

Jakieś sztućce stare mają, więc też nam mogą dać.

Aktualizacja!

Jedziemy jutro do Sochaczewa z Aleksym i Magdą rozebrać i zapakować rzeczy z Łoskotu.

Potrzebujemy jeszcze jednej osoby (!), żeby sprawnie to poszło, bo mamy czas tylko do 12, żeby rzeczy zabrac. Liczymy na kogoś z was :smiley:

Kochani! (xD)

Wszystko z Sochaczewa dotarło już do Łodzi. Musimy to przewieźć z magazynu do Hakierspejsu jak najprędzej, żeby miejsca w magazynie nie zajmować. Samochód do przewiezienia będę miał.
Termin (trochę odgórnie ustalony) to najbliższy poniedziałek, 12 grudnia.
Potrzeba co najmniej trzech osób, a najlepiej pięciu, żeby to sprawnie przenieść z auta do spejsu.
Samochód mamy do godziny 18-19.
Plan jest taki:
Ja z jedną osobą jedziemy na ul. Wodną zapakować dwie palety i blat. Jedziemy do spejsu.
Na ul. Zielonej wszyscy rozładowujemy palety i nosimy rzeczy do spejsu.
Nie mamy wózka widłowego, a paleciak nie podnosi się tak wysoko, żeby zjechać paletami z samochodu, musielibyśmy mieć rampę, ale takowej też nie mamy. Trzeba to po prostu po kolei przenieść.

Proszę o informację, kto będzie mógł pomóc i w jakich godzinach?

Ja mogę być od 8:00 do 19:00.

Fajnie by było jakoś rano być i zająć miejsce, żeby móc potem podjechać autem z rzeczami pod same drzwi spejsu - będzie mniej noszenia.

Wjechać dostswczakiem chyba tam się będzie dało? Niby ciasno jest, ale śmieciarka jakoś musi wjeżdżać.

5 osób, a ile roboczogodzin? Jeśli zadeklaruję pomoc od powiedzmy dwunastej albo czternastej, to liczę się jako pół osoby? :smiley:

Also, gdzie się spotykamy? Ktoś odbierze mnie z Retkinii, jechać do spejsu czy jeszcze gdzie indziej?

Ja nie wiem, czy będę mógł, ktoś musi w domu z babcią zostać…

Boję się dostawczakiem tam wjechać. Widzieliście wjeżdżającą i wyjeżdżającą stamtąd śmieciarkę? Bo osobiście wydaje mi się to niemożliwe xD

Nie wiem, ile roboczogodzin, mamy dwie palety rzeczy do wniesienia do spejsu. Myślę, że w kilka osób to będzie ok. godziny roboty.

Aktualizuję:

  • ja - 8:00 -19:00
  • d33tah - 12:00 - 14:00
  • Magda - 16:00 - 19:00
  • Ale - 8:00 - 16:30

Ktoś jeszcze?

Może być ciężko wjechać tam dostawczakiem, bo mimo wszystko jest tam dosyć wąsko.
Jak bedzie kilka osób to w godzinę powinniśmy się wyrobić.
Ogólnie będę wolna po godzinie 16 więc jak coś to mogę pomóc. Może dałabym radę sie wyrwać z pracy na jakąś godzinę (przed 16), ale to pewnie będę wiecej wiedzieć w poniedziałek dopiero.

Aktualizuję:

ja - 8:00 -19:00
d33tah - 12:00 - 19:00
Magda - 16:00 - 19:00
Ale - 8:00 - 16:30

Ktoś jeszcze?

Jak wspominałem. Jedną osobę bym potrzebował na Wodnej godzinę-pół wcześniej, żeby ew. pomóc władować rzeczy do auta i być pasażerem wspierającym.
Ze wszystkimi zobaczylibyśmy się na Zielonej przy spejsie.
[edit]
Poprawilem deetah

Ja mogę zacząć między 12-14. Będę do końca.