馃獞 Call for krzes艂as

Ostatnio na spotkaniu otwartym zacz臋艂o nam brakowa膰 krzese艂. Potrzebujemy je zorganizowa膰. Czy s膮 mo偶e osoby, kt贸re maj膮 nadmiarowe krzes艂a i mog艂yby je przekaza膰 HS艁?

A z zakupu tych tanich krzese艂 z JYSK w ko艅cu si臋 wycofali艣my?

1 polubienie

One by艂y okej i mo偶na rozwa偶y膰 zakup wi臋kszej liczby na wypadek wykorzystania hsu jako przestrzeni na wi臋ksze spotkania/talki.

15 post贸w zosta艂o scalonych z istniej膮cym tematem: Beer nad Bitcoin

Cokolwiek z jyska rozpada si臋 od samego patrzenia

SOA#1

Mam krzes艂o z Jyska (fotel biurowy) od chyba 2 lat i nadal dzia艂a, bez najmniejszego problemu.

Panie i Panowie - temat dotyczy krzese艂. Je偶eli chcecie rozmawiac o b&b, to nie w tym w膮tku. Zr贸bcie sobie nowy.

Kto jedzie ze mn膮 jutro po krzes艂a?

1 polubienie

Ja mog臋, ale dopiero po 16:00 bo mam zaj臋cia na uczelni.

Ile krzese艂 w og贸le chcemy?

apropos krzese艂, jestem torche przeciwko ty jiskowym, kolka osob zg艂asza艂o 偶e s膮 kiepskie zeby nie powiedziec ujowe, no i sa rted do 0.1t a ja przekraczam ta wage.
Odezwalo sie tez pare osob w tak zwanym miedzyczasie ze wrzuca do skarbony na krzes艂a, w sumie ja tez sie deklaruje - wiec moze wybierzemy cos lepszego i kupimy z 5 na poczatek.
wiec moze kujaw nie lec na pale jutro i nie kupuj guwa z jiska ?

Dla mnie te z Juska wydawa艂y si臋 okej, ale jak uwa偶acie. Pami臋tajmy, 偶e przyda艂oby si臋 ich mie膰 przynajmniej z kilkana艣cie, pod k膮tem wi臋kszych spotka艅.

1. pewnie nie kupimy ich za 2 strzalem
  2. mam siada膰 na 2 zeby rozlozyc wage 50/50 ?

Ale ja nie m贸wi臋, 偶e akurat te mamy koniecznie kupowa膰 :slight_smile: Mnie wydawa艂y si臋 okej, ale nie jestem wyroczni膮.
A co do twojej wagi, to przypuszczam, 偶e nic si臋 im nie stanie (w og贸le siedz膮c na krze艣le zazwyczaj cz臋艣膰 swojego ci臋偶aru opieramy na pod艂odze), ale faktycznie dla twojego komfortu warto pomy艣le膰 o czym艣 bardziej wytrzyma艂ym.

zazwyczaj wszytko jest ok do czasu gdy ociazenie jestestatyczne, gorzej jak sie czlowiek dynamicznie obruszy

Nie jad臋 na pa艂臋 kupi膰 g贸wno z Jyska, o ile mnie pami臋c nie myli to ju偶 wcz艣niej na kt贸rym艣 spotkaniu zgodzili艣my si臋, 偶eby kupi膰 te krzes艂a, st膮d pytanie Polimerka, czy si臋 wycofali艣my z kupienia tych krzese艂.
Je艣li faktycznie s膮 z艂e, to racja, nie ma co ich kupowa膰, ale w takim razie poprosz臋 o lepsz膮 propozycj臋 Tomku.

PS
Te偶 ostatnio przekroczy艂em 100, dok艂adnie to 105, wi臋c jestem w grupie ryzyka :smiley:

no chyba wlasnie nie doszlo do konsesnusu czy mamy je kupic wlasnei ze wzgl臋du na ich jako艣膰

Jula ma takie krzes艂a do 110kg wyglada solidniej niz to z Jyska chyba, trzeba by skoczy i sie do tego przymierzyc.