🪑 Call for krzesłas

Ostatnio na spotkaniu otwartym zaczęło nam brakować krzeseł. Potrzebujemy je zorganizować. Czy są może osoby, które mają nadmiarowe krzesła i mogłyby je przekazać HSŁ?

A z zakupu tych tanich krzeseł z JYSK w końcu się wycofaliśmy?

1 polubienie

One były okej i można rozważyć zakup większej liczby na wypadek wykorzystania hsu jako przestrzeni na większe spotkania/talki.

15 postów zostało scalonych z istniejącym tematem: Beer nad Bitcoin

Cokolwiek z jyska rozpada się od samego patrzenia

SOA#1

Mam krzesło z Jyska (fotel biurowy) od chyba 2 lat i nadal działa, bez najmniejszego problemu.

Panie i Panowie - temat dotyczy krzeseł. Jeżeli chcecie rozmawiac o b&b, to nie w tym wątku. Zróbcie sobie nowy.

Kto jedzie ze mną jutro po krzesła?

1 polubienie

Ja mogę, ale dopiero po 16:00 bo mam zajęcia na uczelni.

Ile krzeseł w ogóle chcemy?

apropos krzeseł, jestem torche przeciwko ty jiskowym, kolka osob zgłaszało że są kiepskie zeby nie powiedziec ujowe, no i sa rted do 0.1t a ja przekraczam ta wage.
Odezwalo sie tez pare osob w tak zwanym miedzyczasie ze wrzuca do skarbony na krzesła, w sumie ja tez sie deklaruje - wiec moze wybierzemy cos lepszego i kupimy z 5 na poczatek.
wiec moze kujaw nie lec na pale jutro i nie kupuj guwa z jiska ?

Dla mnie te z Juska wydawały się okej, ale jak uważacie. Pamiętajmy, że przydałoby się ich mieć przynajmniej z kilkanaście, pod kątem większych spotkań.

  1. pewnie nie kupimy ich za 2 strzalem
  2. mam siadać na 2 zeby rozlozyc wage 50/50 ?

Ale ja nie mówię, że akurat te mamy koniecznie kupować :slight_smile: Mnie wydawały się okej, ale nie jestem wyrocznią.
A co do twojej wagi, to przypuszczam, że nic się im nie stanie (w ogóle siedząc na krześle zazwyczaj część swojego ciężaru opieramy na podłodze), ale faktycznie dla twojego komfortu warto pomyśleć o czymś bardziej wytrzymałym.

zazwyczaj wszytko jest ok do czasu gdy ociazenie jestestatyczne, gorzej jak sie czlowiek dynamicznie obruszy

Nie jadę na pałę kupić gówno z Jyska, o ile mnie pamięc nie myli to już wczśniej na którymś spotkaniu zgodziliśmy się, żeby kupić te krzesła, stąd pytanie Polimerka, czy się wycofaliśmy z kupienia tych krzeseł.
Jeśli faktycznie są złe, to racja, nie ma co ich kupować, ale w takim razie poproszę o lepszą propozycję Tomku.

PS
Też ostatnio przekroczyłem 100, dokładnie to 105, więc jestem w grupie ryzyka :smiley:

no chyba wlasnie nie doszlo do konsesnusu czy mamy je kupic wlasnei ze względu na ich jakość

Jula ma takie krzesła do 110kg wyglada solidniej niz to z Jyska chyba, trzeba by skoczy i sie do tego przymierzyc.