Filmy i seriale

Wątek na polecanki serialowe i filmowe. Żeby nie było pusto, zacznę od podlinkowania prelekcji, którą prezentowałem na Kapitularzu dwa lata temu:

Któryś z podcastów Niebezpiecznika był na ten sam temat.

@kpc21 możesz podlinkować do tego podcastu?

Ogólnie, zamysł z tym wątkiem był taki, że skoro spędzamy razem czas, moglibyśmy się ciut lepiej poznać i takie polecanki to IMHO dość lekki sposób na wspólną integrację. Może z czasem ogarniemy, że niektórzy z nas mają podobne gusta do innych i faktycznie będziemy się wymieniać wartościowymi sugestiami :wink:

Podrzucam kolejny link - dokument All Creatures Welcome który mówi o kulturze hakerskiej i chaos eventach:

1lajk

W sensie temat – o tym, jak jest przedstawiany hacking w filmach i na ile ma to cokolwiek wspólnego z rzeczywistością :slight_smile:

Emacsem przez Sendmaila.

Plusik za NP - bardzo fajne podcasty i również polecam!
W tematach informatyczno-społeczno-hakerskich polecam jeszcze https://malicious.life/ - uwielbiam słuchać o wirusach komputerowych i poruszonych przy tym tematach okołofilozoficznych.

A dla relaksu film Samsara - tylko najlepiej z dobrym źródłem dźwięku, tj. żeby nic nas nie rozproszyło, przygotować sobie swobodne półtorej godzinki. Hipnotyzujące widowisko, nic więcej nie napiszę, bo jest cholernie oryginalnym tworem ten film.