Gazowany_smalec - pożegnanie z HSŁ

Cześć!

Część z Was zapewne nie miała okazji poznać mnie osobiście, a z niektórymi dzieliłem najlepsze momenty mojego życia. Wraz z @d33tah i paroma dzielnymi hackerami stworzyliśmy Spejs od zera, dzierżąc jedynie pomysł i chęci. Było to dla mnie wspaniałe doświadczenie, które w dużej części ukształtowało i naprawdę wiele nauczyło.

Wszystko co dobre ma jednak swój koniec, nie inaczej jest w tym przypadku. W ciągu ostatnich ~2 lat pochłonęły mnie inne obowiązki, głównie praca i studia. W Spejsie bywałem rzadko - zbyt rzadko aby powiedzieć że biorę czynny udział w życiu HSŁ. Dodatkowo, moje osobiste “demony” niejednokrotnie przynosiły Stowarzyszeniu nie tylko szkody wizerunkowe, ale również potencjalne konsekwencje prawne.

Tym samym, ze względu na powyższe, w dniu dzisiejszym zrezygnowałem z członkostwa w zarządzie Stowarzyszenia Hakierspejs Łódź, oraz z członkostwa w Stowarzyszeniu w ogóle. Myślę że każdy zaznajomiony z moimi problemami przyzna mi rację, jeśli napiszę że tak będzie lepiej zarówno dla HSŁ jak i dla mnie.

Z tego miejsca dziękuję Wam za wszystko co od Was otrzymałem, za wspólnie spędzony czas, pomoc zawsze gdy tego potrzebowałem, wielogodzinne dyskusje, hackowanie, a nawet kłótnie i spory. Wierzę że HSŁ jest w najlepszych możliwych rękach i dalej będziecie nieść kaganek hackerstwa.

Z hackerskimi pozdrowieniami,
gazowany_smalec

4 polubienia