Hot air oraz chciejlista do innych spejsów

Wczoraj na Mumble ustaliliśmy że chcielibyśmy hot air, ale nie wiemy jaki dokładnie i w sumie mógłby na start chyba być jakiś używany. Zarzuciłem pomysł żeby odezwać się do innych spejsów i po prostu podrzucić im naszą chciejlistę z pytaniem czy mają jakieś niepotrzebne rzeczy z tego co tam jest. Naskrobałem takiego maila, ale ostatecznie go nie wysłałem:

Pingnąłem dobrych ludzi na kanale Telegramowym HSKRK i dostałem delikatną sugestię, że wypadałoby to zredagować przed rozesłaniem na listy mailingowe. Dyskusja zaczyna się tutaj:

TBH miałem nadzieję na 5minutowego taska, ale to zadanie zaczyna być bardziej pracochłonne niż się spodziewałem. Czy ktoś chce skoordynować ten wysiłek, zacząć pisać taką listę, tak żeby nie było wstydu że wysłaliśmy im listę rzeczy, które raczej są “for HSŁ eyes only”? :wink: Do tej pory usłyszałem że:

  1. niektóre pozycje są niejasne,
  2. inne kosztują grosze,
  3. inne jak np herbata w ogóle nie pasują do tematu przewodniego (to akurat “zarzut” do mnie).

Dej herbatę, mam chory spejs.

Canis napisał / właśnie pisze dużo na temat naszej chciejlisty i tego jak możemy ogarnąć potrzebne elementy. Jak skończy pisać, prawdopodobnie skopiuję tu loga lub go podsumuję.


Przypomnę tylko linka do chciejlisty: Chciejlista - HedgeDoc

Dziś po raz N-ty (drugi?) poruszyliśmy na spotorgu temat hot aira. Osoby zainteresowane proszę o propozycję produktu który rozważamy, bo temat stoi na tym że “chcemy, ale nie wiemy jaki”.