HSŁ na festiwalu Pol'and'Rock / Woodstock?

Dostałem sygnał od Canisa z HSKRK, że możemy dołączyć do współorganizacji międzyspejsowego namiotu na ASP na Pol’And’Rock Festiwalu. Zależnie od tego jak szybko się zbierzemy (najlepiej w ciągu kilku dni), możemy liczyć na możliwość rozbicia się koło namiotu. Do tej pory oznaczało to dostęp do czystych sanitariatów, ciepłej wody i elektryczności. Warunkiem jest chęć aktywnego uczestnictwa: współorganizacji warsztatów, dyżury przy namiocie żeby opowiadać ludziom czym jest hackerspace oraz inne zadania typu “pomóż to przenieść” itp.

Co Wy na to? Ja się wstępnie zadeklarowałem na “tak” i byłoby super, gdyby ktoś jeszcze zdecydował się pojechać :slight_smile:

@EDIT:

Sprostowanie od Canisa:

Okazuje się ze to jest 1-wszy tydzień mojego urlopu z rodzinką więc na 99% odpadam, co nie oznacza że się tam nie pojawię, ale to raczej mało proawdopodobne.

Udział @SP7Q, @marti oraz mnie jest już potwierdzony. Na Woodstocku będzie wystawa o hakerach (którą nie zarządzam). Poproszono mnie o podrzucenie paru zdjęć. Wygląda na to, że wyjdzie z nich między innymi taki plakat:

1 polubienie