Kibel rant

  1. Kto zapchał kibel? Osoba odpowiedzialna za zapchanie kibla jest proszona o przywrócenia kibla do jego poprzedniego stanu. :poop:
  2. Kibel nieczynny do odwołania.
3 polubienia

Instrukcja przywracania kibla do poprzedniego stanu jest na Wiki: WC · hakierspejs/wiki Wiki · GitHub

To chyba temat już zastany przez nas przy wczorajszej wizycie.

Yup. Kiedy byliśmy w spejsie z BluRafem w niedzielę, młynek już brzmiał ciut dziwnie. Więc jeśli szukamy osoby odpowiedzialnej, to prawdopodobnie była na spotkaniu przed.

Mam mieszane uczucia co do szukania winy, bo z jednej strony ogarnianie młynka to bardzo nieprzyjemna rzecz i nie chcę żeby to wyglądało jak “kara”, z drugiej - do tej pory za każdym razem kiedy się zapchał, trafiło tam coś co trafić nie powinno - chusteczka, ręcznik papierowy, coś w tym stylu. Ktoś to musi ogarnąć i faktycznie najlepiej by było, żeby zrobiła to osoba, która tego dokonała.

Chyba że mamy jakiś plan B? Nie wiem, hydraulik? Wymiana młynka? (kpc pisał że podobno ten młynek jest dobry, ale też z drugiej strony on ma plastikowe “ostrza” - może inny byłby lepszy?)

1 polubienie

Btw jak ktoś chce się podjąć udrażniania młynka, to służę wsparciem, możemy się umówić razem.

W ogóle, nie ma ktoś jakiejś małej pompki, nie wiem, takiej jak do akwarium, czy coś? Dużo by to ułatwiło.

Dzięki @kpc21, ta pomoc może się bardzo przydać. Dobrze byłoby ogarnąć to przed wtorkowym spotkaniem otwartym. Masz czas w piątek - albo jeszcze lepiej w - poniedziałek?

Jeśli potrzeba coś kupić na potrzeby tej naprawy, daj znać - jeśli dasz linka do allegro, mogę spróbować to zamówić.

Nie wiem, niech ten kto ma rozbierać ten rozdrabniacz się po prostu odezwie…

No właśnie mi chodzi o to że na razie nikt się nie wychyla i stąd pytanie, czy moglibyśmy się umówić na poniedziałek (chyba że ktoś przez weekend sam do tego usiądzie, co by mnie miło zaskoczyło).

Zobaczę, chyba w poniedziałek po południu mogę mieć czas, o ile coś się nie zmieni.

1 polubienie

Kibel udrożniony (podziękowania dla @d33tah), ale niestety młynek wydaje się mocno niedomagać… Wydawane dźwięki są lekko niepokojące.

Chyba trzeba mieć nadzieję, że wytrzyma tak długo, jak ten lokal zajmujemy – aczkolwiek sugerowałbym oszczędne używanie srajtaśmy.

1 polubienie

Dzięki wam bardzo! Shame on you ktokolwiek kto zatkał kibel :frowning:

Wydaje mi się że to tym razem nie zatkał się w wyniku złego użycia, tylko dlatego że powoli wysiada. W trakcie naprawy wyrzuciliśmy coś co wyglądało jak papier toaletowy, a po naprawie on dalej hałasuje i widziałem na chacie rozkminę, czy by nie wymienić kondensatora.

1 polubienie