Misja specjalna: ogarnięcie wymiaru podatku od nieruchomości

Hej, wyłania się task, który wymagałby skoczenia w porach porannych do departamentu finansów publicznych wydziału finansowego UMŁ (Sienkiewicza 5, obok pałacu TVP) w celu wypełnienia druczków DN-1 oraz ZDN-1. Ostatnie dwa razy pracownicy poprowadzili przez proces jak za rączkę, niemniej jednak żeby pomogli trzeba się chyba stawić osobiście. Czy ktoś byłby w stanie tam wpaść i dopełnić formalności? Chętnie udzielę pełnomocnictwa, dam stare druki i kontaktowy numer telefonu.

Fajnie by było, gdyby – w ramach społecznego rozmywania odpowiedzialności i minimalizacji bus factora – była to jakaś nowa osoba. Ale chętnie jej potowarzyszę. Sam pracuję obok, więc pewnie nawet w środku dnia byłbym w stanie wyskoczyć.

Potwierdzam, za poprzednim albo przedostatnim razem byłem w tym urzędzie razem z @d33tah i proces był absolutnie bezbolesny.

1 polubienie

Ja mogę temu z godzinę czasu poświęcić i wyskoczyć z pracy - tylko godzinę ustalmy.

1 polubienie

Ja też mogę to zrobić w poniedziałek (15/01) rano lub po południu, samemu lub z kimś.

Jakby co temat już ogarnięty przez @kujaw :slight_smile: Na przyszłość wiemy, że potrzebne są dwie osoby z zarządu albo pełnomocnictwo do składania deklaracji podatkowych.

Tak, kwota podatku na ten rok przekracza 512 zł, dlatego jedna osoba nie wystarczy.