馃崟 Pizza na otwartym? xD

Hej,

Wczoraj na otwartym po raz drugim zam贸wi艂em du偶e pizze: tym razem trzy, 2x margherita + 1x p贸艂 hawajskiej p贸艂 capriciosy. Wysz艂o 130z艂, czyli jakie艣 20z艂 na osob臋. Ca艂o艣膰 zosta艂a rozliczona :wink: Patrz膮c na case jednego spotkania z LU1, niezbyt wierz臋 w ustalanie, co zamawiamy w trakcie spotkania, wi臋c pomy艣la艂em, 偶e porusz臋 temat na forum, bo a nu偶 idzie co艣 usprawni膰. Ostatnio zamawiali艣my w Finestra Pizzeria & Pub. Czy kto艣 ma jaki艣 feedback lub propozycje na temat pizzy?

Finestra jest okej. Du偶o ciasta, i do tego nie wypieczone na twardo 鈥 lubi臋 to. W sumie zabawne, 偶e studiowa艂em 5 lat na Polibudzie, a by艂em tam mo偶e z raz.

Ja generalnie jestem zwolennikiem opcji z szynk膮, mog膮 by膰 jakie艣 warzywa (cebula! jeste艣my cebulacy czy nie?), ale koniecznie bez grzyb贸w.

Oczywi艣cie nie mam nic przeciwko popr贸bowaniu te偶 z innymi providerami鈥

Mi te偶 smakowa艂a ta Finestra.
Co do propozycji to osobi艣cie lubi臋 Da Grasso (chocia偶 to bardziej i艣膰 stacjonarnie tam) i Telepizz臋.

Dla mnie pewn膮 klasyk膮 w 艁odzi jest In Centro, i te偶 maj膮 dobre te pizze, cho膰 nie jestem pewien, jak obecnie jest z rozmiarem.

A mo偶e by艣my jaki艣 piekarnik kupili i sobie robili pizz臋 sami? :stuck_out_tongue:

1 polubienie

No w艂a艣nie my艣la艂em, 偶eby to zaproponowa膰. Chocia偶 przyda艂aby si臋 te偶 oczywi艣cie lod贸wka, do trzymania ciasta i sk艂adnik贸w na pizze. Wymaga艂oby to troch臋 inwestycji, ale w d艂u偶szej perspektywie na pewno lepsze i ta艅sze ni偶 zamawianie.

A my nie mamy w spejsie dzia艂aj膮cego piekarnika? Chyba Aleksy taki ogarn膮艂, tzn ta kuchenka ze zdemontowan膮 t膮 cz臋艣ci膮 z palnikami.

Zdecydowanie lod贸wka by si臋 przyda艂a.

A ta kuchenka to nie jest czasem do eksperyment贸w metalurgicznych przeznaczona?

Tak, do gotowania tak 艣rednio si臋 nie nadaje.