POTRZEBNA POMOC – malowanie głównego pomieszczenia

Chciałbym podzielić się z Wami aktualizacją dotyczącą naszego remontu i poprosić o Waszą pomoc. Dzięki wspólnym wysiłkom, pod przewodnictwem Aleksego, udało nam się doprowadzić ściany w łazience oraz głównym pomieszczeniu do bardzo dobrego stanu. Teraz pozostaje nam tylko przemalowanie ich.

Jeśli uda nam się zorganizować trzy osoby do pomocy, praca powinna przebiegać sprawnie i jest szansa, że uda nam się to zrobić w ciągu jednego weekendu. Głównym wyzwaniem jest jednak znalezienie chętnych i uzgodnienie dogodnego terminu pracy. Na szczęście, Aleksy zadeklarował, że jest pod tym względem bardzo elastyczny.

Oczywiście, będziemy w stanie zapewnić kombinezony, wałki i farbę, ale jeśli ktoś z Was posiada swoje narzędzia malarskie i może je zabrać, to będziemy w stanie zaangażować większą liczbę osób.

Prosimy o udział w ankiecie poniżej, aby określić, kto jest w stanie pomóc w malowaniu oraz jakie terminy wam pasują. Możecie wybrać jedną lub dwie odpowiedzi, a jeśli macie dostępną inną datę, prosimy o wpisanie jej w poście.

Czy (i kiedy) jesteś w stanie pomóc w malowaniu?
  • Tak, pasuje mi sobota 1 lipca
  • Tak, pasuje mi wtorek 4 lipca
  • Tak, pasuje mi sobota 8 lipca
  • Tak, pasuje mi niedziela 9 lipca
  • Tak, pasuje mi wtorek 11 lipca
  • Mogę pomóc, ale w innym terminie (napisz w poście)
  • Nie dam rady

0 głosujących

Moge 11go
Nie ma mnie 30czer-9lip później jestem na 5 dni i znow mnie nie ma na 2 tyg

@SP7Q dopisałem wtorek do ankiety

Ja jakoś w tygodniu popołudniami/wieczorami mogę być dostępny.

Nie wiem czemu tylko 4 opcje można wybrać - mi akurat pasują wszystkie podane o ile będę wiedział z kikudniowym wyprzedzeniem, że to na pewno wtedy :slight_smile:

To dlatego, że spieprzyłem postowanie ankiety - dzięki za feedback! A tak w ogóle to…


OGŁOSZENIE

We wtorek o 17:00 zaczynamy pierwszą rundkę malowania głównego pomieszczenia. Wszelka pomoc bardzo mile widziana. Do zobaczenia!

Mi pasują zagłosowane + środy 5 i 12 lipca.