Powrót do spotkań na żywo

Hej,

W trakcie dzisiejszego spotorga padła propozycja, żebyśmy w ramach piątkowych spotkań wrócili do działalności na żywo. Ogłosiłem “ostatnie” spotkanie na Mumble:

Pojawiają się pytania: czy poza spotkaniami na żywo istnieje też zainteresowanie audiokonferencjami? Zamiast, czy obok? A może na przemian? Albo hybrydowo? Co ze spotkaniami organizacyjnymi?

1 polubienie

<imo>
hybrydowo nie ma sensu
na przemian nie ma sensu
organizacyjne zdalnie (niewielu osobom będzie chciało się jechać do spejsu w środku tygodnia tylko po to żeby 2-3h pogadać o sprawach organizacyjnych)
tematyczne stacjonarnie, nowa świecka tradycja na piątkowe wieczory, a kto nie przyjedzie ten trąba
</imo>

Też mi się wydaje, że spotorgi powinniśmy jeszcze zostawić zdalnie. Obecność wszystkich zainteresowanych jest tutaj bardziej wskazana, niż w luźnych spotkaniach + to, co smalec napisał.
Co do luźnych spotkań, to ja jestem za utrzymwaniem jakiegoś zdalnego dostępu, z uwagi na pobyt w poza na lądzie poza Łajbą w najbliższym okresie, ale to tylko moje egoistyczne widzimisię - nie będę płakał, jak nie będę przyjeżdżał na piątkowe stacjonarne spotkania - zostawię sobie do dyspozycji łikendowe hakpikniki :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

A właśnie, kiedy wznawiamy hackpikniki? Pogoda już od dłuższego czasu do tego zachęca…

Ja bym akurat z organizacyjnymi popróbował jeszcze hybrydowo, ale… w sumie może to samo wyjdzie, jak więcej niż jedna osoba faktycznie będzie w spejsie w momencie spotkania organizacyjnego :slight_smile:

1 polubienie