Powrót do spotkań na żywo

Hej,

W trakcie dzisiejszego spotorga padła propozycja, żebyśmy w ramach piątkowych spotkań wrócili do działalności na żywo. Ogłosiłem “ostatnie” spotkanie na Mumble:

https://www.meetup.com/Hakierspejs-Łodź/events/278404424/

Pojawiają się pytania: czy poza spotkaniami na żywo istnieje też zainteresowanie audiokonferencjami? Zamiast, czy obok? A może na przemian? Albo hybrydowo? Co ze spotkaniami organizacyjnymi?

1 polubienie

<imo>
hybrydowo nie ma sensu
na przemian nie ma sensu
organizacyjne zdalnie (niewielu osobom będzie chciało się jechać do spejsu w środku tygodnia tylko po to żeby 2-3h pogadać o sprawach organizacyjnych)
tematyczne stacjonarnie, nowa świecka tradycja na piątkowe wieczory, a kto nie przyjedzie ten trąba
</imo>

Też mi się wydaje, że spotorgi powinniśmy jeszcze zostawić zdalnie. Obecność wszystkich zainteresowanych jest tutaj bardziej wskazana, niż w luźnych spotkaniach + to, co smalec napisał.
Co do luźnych spotkań, to ja jestem za utrzymwaniem jakiegoś zdalnego dostępu, z uwagi na pobyt w poza na lądzie poza Łajbą w najbliższym okresie, ale to tylko moje egoistyczne widzimisię - nie będę płakał, jak nie będę przyjeżdżał na piątkowe stacjonarne spotkania - zostawię sobie do dyspozycji łikendowe hakpikniki :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

A właśnie, kiedy wznawiamy hackpikniki? Pogoda już od dłuższego czasu do tego zachęca…

Ja bym akurat z organizacyjnymi popróbował jeszcze hybrydowo, ale… w sumie może to samo wyjdzie, jak więcej niż jedna osoba faktycznie będzie w spejsie w momencie spotkania organizacyjnego :slight_smile:

1 polubienie

Czy obecny cykl spotkań na żywo (co 2 tygodnie w piątki) nam odpowiada? Poruszam ten temat, bo w ostatni piątek pojawiło się niewiele osób. I wiele osób stwierdziło, że nie może na nim być.

Chciałbym coś odpowiedzieć, ale bardzo prawdopodobnym jest, że wyjeżdżam na jakieś dwa miesiące od połowy lipca, więć nie chcę wprowadzać zamętu. Niech inni wyrażą swoje zdanie :stuck_out_tongue:

1 polubienie