Promocja - girls.js

Hej,

jestem mentorką w w ramach girls.js i szykujemy warsztaty w Łodzi 11.09 w CK Fabryka na Tymienieckiego (mieliśmy kiedyś tam spotkanie). Jeśli dostanę pozytywną odpowiedź, to mogłabym przynieść ze sobą materiały jakieś (naklejki) i może nawet zostawić plakat, tylko ten, co mamy (https://lists.hackerspace.pl/hyperkitty/list/lodz@lists.hackerspace.pl/message/PIZMBEPJCPG6B2VTJEHGQARL6GPUKXXV/attachment/2/plakat.pdf) jest mało fajny dla osób, które tam będą - bardzo początkujące osoby, które albo nic nie umieją albo zrobiły prostą stronkę. Jacek podrzucił pomysł, że możnaby zrobić wersję JSową tego plakatu - brzmi IMO spoko.

Sprawa jest pilna, musiałabym to odebrać przed 11.09 ze Spejsu, a nie mam dobrej drukarki do ani naklejek ani plakatu.

3 polubienia

Przy okazji: IMO powinniśmy zrobić sobie bazą dobrze wydrukowanych plaktów na fajnym papierze i w fajnym formacie (mógłby pójść na to hajs ze składek), które będą dostępne dla członków w Spejsie, żeby mogli sobie wziąć i powiesić gdzieś (na pewno na cebula camp się przyda).

2 polubienia

W sumie to jest jeden z tematów które wczoraj poruszyliśmy na spotkaniu zarządu: potrzebne są nam dobre materiały promocyjne i to w sumie ASAP. Zna ktoś kogoś, kto umie w plakaty i chciałby nam pomóc? Wypadałoby ten temat jeszcze rozgłosić na liście mailingowej.

Myślę że na promocję spejsu możemy przeznaczyć spokojnie kilka stówek, bo taka okazja jak teraz - z początkiem nowego roku akademickiego - może nam się powtórzyć dopiero za rok.

Note to self: Plakaty Wielkoformatowe • Plakaty XXL • WYDRUKUJEMY.TO

3 polubienia

Generalnie na tę chwilę potrzebujemy jakichkolwiek materiałów. IMO uważem, że najlepiej sprawdzają się:

  1. Naklejki, bo są tanie i fajne i możemy je przyklejać i na lapki i rozdawać innym
  2. Dobrze zrobione plakaty, bo nadają się do bardziej oficjalnych przestrzeni, jak uczelnie, biurowce etc, gdzie naklejki już nie będą takie super
  3. Banner na eventy, ale to grubsza i droższa sprawa i pytanie, czy będziemy na tylu eventach, by się przydał, do tego pozostaje kwestia z transportem (będzie to dość ciężkie)
  4. Aktywny blog :wink:
2 polubienia

Jakiś czas temu bawiłem się w robienie plakatów dla hsu, wyszło mi coś takiego (terminy i nazwy wydarzeń są umowne).

lan_party_2.pdf (128,5 KB)
debian_release_party.pdf (460,9 KB)

2 polubienia

Wersja JS:

tajny_kod = [104, 115, 45, 108, 100, 122, 46, 112, 108]
strona_hsldz = "Wejdz na https://" + String.fromCharCode.apply(
    String, tajny_kod
);
console.log(strona_hsldz)
alert(strona_hsldz)

Plakat na szybko:

plakat3.pdf (108,4 KB)

Wygrzebałem coś na naszym forum:

Deleted Account, [03.03.20 13:40]

jak potrzebujecie naklejki to polecamy zioma z hswaw ktory to robi

Deleted Account, [03.03.20 13:40]

mejlowo przez sklep@qrde.pl

Ma ktoś ochotę ich popytać za ile by nam druknęli naklejki na laptopa, powiedzmy 50-100szt?

Z naklejek, fajne były te z połyskiem. Kto je drukował? @kujaw ? ktoś inny?

Chyba @pmysl

Ja rysowałem, q3k zcyfryzował, pmysl albo nuke drukował. W sumie to moglibyśmy ich trochę nadrukować, bo sa fajne do rozdawania, każdy kto się pytał o naklejki na moim lapku właśnie o tą zawsze pytał.

1 polubienie