Socialmedia

Wczoraj zerknąłem na socialmedia i widzę że są zupełnie zaniedbane.
Posty są jedynie z meetupa a u góry przyklejony jest post z marca :-), hakierspejs widziany oczami ludzi korzystających tylko z FB jest martwym miejscem.
Oczywiście nie każdy lubi socialmedia i ja w zupełności to rozumiem, ale użyte jako narzędzie do promocji mogą dać bardzo pozytywny rezultat, za przykład można wziąć fb i insta krakowskiego hks-u (nasze insta nie istnieje).
Fajnie by pojawiały się zajawki w stylu dziś robiliśmy to + foto i nie musi to być wcale elaborat na 3 strony by nie poświęcać na to czasu ale jednocześnie by generować ruch i przyciągać zainteresowanie tymi kanałami,.
Wiem że obecnie zajmuje się tym tylko 1 osoba, ale możemy też po prostu podrzucać tej osobie materiały do publikacji.
Myślę że warto nie zapominać o tym, bez względu na naszą sympatię do tej formy promocji, a zebrane zdjęcia pozwolą też udokumentować nasze spotkania i pracę.
Może warto utworzyć jakieś repo gdzie będziemy to wrzucać a z niego będzie robiona przerzutka na FB i insta, mogę też oczywiście pomóc w tym.

1 polubienie

Możesz podać link do swojego profilu na fb do @marti lub @nikola? Mogą Ci wtedy dać uprawnienia do publikacji materiałów. Spoko startem byłoby jakieś podsumowanie wczorajszego spotkania.

Imo dobrym punktem wyjścia do większej ilości contentu na fb byłoby robienie notatek z hsł24. Repo to imho trochę overkill.