Spotorg 2024-04-23, 18:00

Pad, wpisujcie rzeczy do agendy: SPOTORG 2024-04-23 Agenda - HedgeDoc

1 polubienie

Jesteśmy po kolejnym spotorgu.

Główne kwestie, które obgadaliśmy:

  • Drzwi wejściowe - Przemieszczanie się drzwi może być z powodu przemieszczania się elewacji. Zrobiono zdjęcia do porównania w razie problemów w przyszłości.
    Należy poszukać kogoś, kto się na tym zna, żeby sprawdził, co tutaj się dzieje, bo może nas to uderzyć jeszcze nie raz. Jeździć, obserwować póki co.

  • Zmienić elektrozaczep na lepszy, ze stalowym językiem, zorientować się w cenie i produkcie. Raczej do 200 zł będzie kosztował. - Aleksy zaproponował, że się rozejrzy

  • Dodaliśmy 600 zł na autorezerwację, teraz łącznie będzie 4000 zł.

  • Chciejlista:

    • Zatwierdziliśmy kupno imadła (Aleksy) i stojaka do roweru (Kotlovecrafta).
    • Oprócz tego mamy pomysł na zbiórkę na wiertarkę stołową, laser, i coś jeszcze, postaram się ten projekt powołać do życia i koordynować.
  • Ekspres do kawy - Aleksy zerknie, czy da się coś zrobić zanim będziemy próbować oddać do serwisu

  • Temat zaplanowania Narnii odłożyliśmy na później

  • Strona internetowa: trzeba umożliwić osobom nietechnicznym dodawanie artykułów do bloga, np. pośrednio przez osoby zarządzające stroną. Aleksy chętnie pomoże przy publikacji wpisów/artykułów. Możemy wspólnie pisać artykuły, jednej osobie ciężko się zmotywować, ale we dwie, czy więcej - zdecydowanie łatwiej.

Ktoś zwracał uwagę, że nie było mnie na organizacyjnym. Nie mogłem, ostatnio zrobiło się tych spotkań w HS-ie dużo, a ja też nie mam czasu i nie mam jak być na wszystkich. W tym tygodniu są 3, a ja wybrałem sobie 2, na których najbardziej mi zależało, to i tak dużo, jedno musiało ucierpieć.

Poza tym organizacyjne dopiero co było… Nawet nie pomyślałem o tym, że tak szybko może być następne.

Obecność nie jest obowiązkowa, także luz, nie trzeba być na wszystkim wszędzie.

Na poprzednim ustaliliśmy, że sportog ma być co miesiąc i tak właśnie było - z tymże ja też miałem wrażenie jakby poprzedni był całkiem niedawno - chociaż on był miesiąc temu… Może faktycznie co miesiąc to jednak za często?

W sumie to chyba co miesiąc mają sens.

1 polubienie