Strefa gamingowa

Właśnie wpadł mi w ręce ten news: Nauka przez zabawę, czyli strefa gamingowa w Centrum Kreatywności Fabryka ŁSSE - Informacje

a że znam osobę ogarniającą tę przestrzeń, to w sumie chcę mu powiedzieć, że jest taki Hakierspejs i może chcieliby coś z nami zrobić.

1 polubienie

Fajnie jakby w łodzi powstało coś takiego, ale przy każdym stanowisku RPi i kilka ledów na kiju xd

Co do strefy gamingowej to spoko. Może jakaś promocja gierek open source?

1 polubienie

Pogadałam z Filipem, który odpowiada za tę przestrzeń. Sprawa wygląda tak:

  • mamy czas do połowy września. Sprzęt jest wypożyczony i to, czy strefa zostanie czy nie, zależy od popularności
  • Spotkania powinny być skierowane na dorosłych
  • Filipowi spodobal się pomysl spotkania z grami open source, możemy iść w to. Generalnie jest bardzo pozytywnie nastawiony na współpracę z nami. Odpowiada za cały marketing, więc na pewno wciśnie nasze loga i kilka słów o nas wszędzie gdzie się da. Tylko musimy mu coś zaproponować
  • Raczej nie ma ograniczeń godzinowych myślę, chociaż nie róbmy imprez do północy :wink:

Dlaczego nie? W weekend można pofolgować, nawet do białego rana jeśli ktoś z nas by się zadeklarował.

Pomysł z grami FLOSS mi się zajebiście podoba i bardzo chętnie pomogę. Nie rozumiem tylko co właściwie mamy przygotować. Może ktoś mi to zparafrazować?

A może lanparty? ^^

Co do gier - ja polecam Enemy Territory Legacy i naukę pisania configa :wink:

1 polubienie