Vouchery na 37C3 dla HSŁ

Przeklejam z HSŁ24 wiadomość ode mnie + kontekst od @olewales i @kpc:

Dostaliśmy vouchery upoważniające do pierwokupu biletów na 37C3. Ktoś zainteresowany wspólnym wyjazdem?

27.12 - 30.12 Standardowo dla CCC. Z jednej strony dobrze dla ludzi którzy mają wtedy wolne, gorzej dla ludzi którzy mają rodziny. Też kusi bo jeszcze przed covidem się czaiłem ale jednak muszę odpuścić. I tak w tym roku jest mniej biletów/miejsc. No i nowe miejsce więc może niech inni testują

Z tego, co rozumiem, jedyne, do czego uprawnia voucher, to udział w sesjach sprzedażowych biletów 23 i 26 listopada 2023. Cena jest ta sama, co normalnie (ewentualnie jeśli kogoś naprawdę nie stać i się wytłumaczy, że tak faktycznie jest, jest opcja rabatu do kwoty, którą zapłacić jest w stanie).

Ale mimo tego wnosi on bardzo dużo, bo w tych pozostałych sesjach sprzedażowych tj. 29 listopada i 2 grudnia (otwartych także dla ludzi bez voucherów), z tego co rozumiem, to schodzi jak węgiel w sklepie PGG w ubiegłym roku, bilety kończą się sekundy po otwarciu sprzedaży. Nie wiem, jak to wygląda z voucherem, ale z tego co rozumiem, szansa że uda się załapać na bilet jest dużo większa (choć też nie ma gwarancji).

Ja się zastanawiam - z jednej strony fajna opcja, z drugiej - drogie te bilety… A to nie tak, że mnie nie stać, więc nie wyproszę ich o zniżkę.

175 euro za sam wstęp i z tego co rozumiem, to jest faktycznie tylko wstęp, nocleg trzeba sobie ogarnąć samemu.

Co do osób z rodzinami, to bodaj dzieci do 12 lat z opiekunem wchodzą gratis, a dla starszych dzieci jest akurat zniżka - do 18 lat płaci się tylko 45 euro.

Jeszcze warto przeczytać FAQ: Tickets - 37th Chaos Communication Congress

Ja na pewno bym się wybrał - odezwę się w sprawie vouchera. Koszt niby wysoki, ale w moim odbiorze i tak warto - pewnie nawet wezmę jakiś supporter.

Pamiętaj, że ostatni termin, w jakim można wykorzystać voucher, jest jutro.

2 polubienia