Współpraca z Centrum Nauki Kopernik - tworzenie scenariuszy do nauki Arduino (elektronika/programowanie)

Forwarduję z priva za zgodą Kamila:

Cześć! Jakoś rozjechała nam się poprzednia rozmowa, ale wracam do tematu :see_no_evil: Raz jeszcze krótkie przedstawienie - Kamil Wachol z Centrum Nauki Kopernik. Zajmuje się tworzeniem nowych produktów i rozwiązań edukacyjnych. Od dłuższego czasu chodzi nam po głowie jakiś cyfrowy produkt dla nauczycieli - najpewniej jakiś zestaw z Arduino, do którego dołączymy zestaw scenariuszy. Nie za bardzo się na tym znamy, szukałem osób które ogarniają elektronikę/programowanie lepiej od nas i byłyby w stanie przygotować kilka takich scenariuszy do jakiś pierwszych testów dla nas - i tak trafiłem na Wasz hakierspejs :slight_smile: Czy bylibyście zainteresowani może taką współpracą? I wiąże się z tym od razu jeszcze jedno pytanie - jeśli tak, czy macie możliwość wystawienia faktury? :wink:

Więcej kontekstu na naszym chacie, przeklejam (pierwsza wiadomość jest o dostępności Kamila ws. calla na którym byśmy mogli to przedyskutować):

Przydałby się konkretny spis, jakie części są dostępne w typowym zestawie, żeby można było wykombinować, do czego mogą się przydać. Na myśl przychodzi mi przeprowadzanie pomiarów przy eksperymentach fizycznych z wykorzystaniem przykładowo czujnika odległości.