AGD w spejsie

Będę miał niedługo lodówkę do oddania. Dużą, sprawną. Będe robił przebudowę kuchni i obecnej będe musiał się pozbyć - będzie do wzięcia - tylko ktoś będzie musiał ją zabrać, ja mam problemy z dźwiganiem.

No właśnie duża lodówka to trochę za dużo wg mnie. Mieliśmy kiedyś taką malutką Haier i jej praktycznie nie wykorzystywaliśmy. Jeśli już, to coś w tym stylu kupmy.

Chyba to coś takiego było (link poglądowy): Lodówka Haier mała uszkodzona Ciechocinek • OLX.pl

Darmo to uczciwa cena

To ja za darmo mogę dać do spejsu telewizor CRT 29 cali. Jesteśmy chętni?

Ja nie :slight_smile:

  1. Czy mamy taka potrzebe ?
  2. Mamy już kilka - jeden stoi obok kuchni, drugi na blacie.

Co do lodówki nie było mnie na spotorku, niesttey byłem u klienta. ja troche skłaniam się do tego co już ktoś napisał. Już mieliśmy lodówkę, nikt jej nie używał, jedyce co się z nią stało to chyba tom ktośwychodował coś w środu zapominając zabrać sowje mleko czy inne jedzenie.
Choć możliwe że wraz z przyrostem członków będzie ona częścięj użytkowana.

Jak co, to sprzętów typu zmywarka itd. szukajcie za darmo na OLX lub na facebookowych grupach w stylu “uwaga, śmieciarka jedzie” - nawet uszkodzone, bo może się da łatwo naprawić. Moją domową zmywarkę właśnie “uratowałam przed śmieciarką”, wyrwałam za darmo jako zepsutą. Trzeba było jej wymienić elektrozawór (akurat miałam z rozbiórki innej zmywarki) i opornik w obwodzie sterowania. Działa mi tak od 4 lat bez problemu.

Pomysł z Narnią - bardzo spoko. Trochę może wkurzać nieco klaustrofobiczny klimat bez okien, ale cóż.

1 polubienie

Jestem za gratisową lodówką.