Noc Muzeów 2023 a HSŁ

Jako że bardzo potrzebujemy napływu nowej krwi do HSŁ¹ i trzeba zorganizować nowy event, ostatnio pomyślałem o Nocy Muzeów 2023. Odezwałem się do Magdy i Bartka z pytaniem czy któreś z nich mogłoby wydrukować plakaty które prezentowaliśmy jako wioska hakerów na woodstocku, po czym w ten wtorek podrzucił nam je, pięknie wydrukowane na papierze A2. Nic tylko kupić antyramę i wywiesić :wink: W międzyczasie odezwałem się do Urzędu Miasta z pytaniem, czy w ogóle możemy się jeszcze dopisać. Możemy. I tu pytanie do nas, czy w to wchodzimy.

Z kwestii formalnych: noc muzeów odbędzie się w sobotę 13 maja. Moja propozycja jest taka, żebyśmy zaczęli od prób względnego uporządkowania spejsu i przygotowania wystawy tych plakatów. O ile to drugie ogarniemy z @SP7Q, o tyle do porządków i kontynuacji remontu przyda się bardzo pomocna dłoń.

Sam event widzę jako sobotnie wieczorno-nocne spotkanie otwarte z w.w. wystawą i ewentualnie lightning talki czy inne prelekcje. Razem z Tomkiem możemy spontanicznie poopowiadać na szereg różnych tematów, choć tu też przyda się dodatkowa różnorodność.

Więc tak: czy piszesz się na udział w organizacji nocy muzeów?

  • jeszcze jak!
  • nie/nie wiem

0 głosujących

¹ Z mojej perspektywy, uważam że sprawa jest bardzo ważna. Podczas przeprowadzki ze spejsu wystąpiło kilku członków, co mocno uszczupliło nasze dochody. Sprawę zrekrutowania nowych członków postrzegam trochę jako nasze “być albo nie być” - o ile mamy (wymagane przez statut) zabezpieczone fundusze na trzy miesiące opłat, o tyle w ciągu ostatnich miesięcy już kilka razy byliśmy “pod kreską” i nasz stan konta gwałtownie spada. Więcej szczegółów tutaj: Finanse HSŁ - dashboard

Mieliśmy dziś rano calla z Tomkiem i Kujawkiem, po którym wysłaliśmy do UMŁ zgłoszenie wzięte z pada poniżej:

A proszę bardzo, a można, jeszcze jak!

1 polubienie

Wskrzeszamy temat? Noc muzeów będzie się za ~2 miesiące, konkretnie w sobotę 18 maja. Mamy już wystawę, mamy rzutnik, potrzebujemy więcej krzeseł i jakąś agendę.