Noc Muzeów 2024

Kontynuując dyskusję z Noc Muzeów 2023 a HSŁ:

Wskrzeszamy temat? Noc muzeów będzie się za ~2 miesiące, konkretnie w sobotę 18 maja. Mamy już wystawę, mamy rzutnik, potrzebujemy więcej krzeseł i jakąś agendę.

Dopisałem do pada stary plan wydarzenia, zachęcam do edytowania:

Also, oto backup PDF z tym jak wyglądała strona eventów przez którą ostatnio się ogłaszaliśmy:

mozilla.pdf (3,6 MB)

Może dalibyśmy radę zrobić coś co sprawi że wylądujemy w tej gazetce co jest w tramwajach?

odpadam - nie ma nie :frowning: kurde żałuję bo to fajna impreza i fajnie że się w nią angażujemy

Właśnie odkryłem, że skubańce zmienili adres e-mail (domena pikplus.pl zamiast pik.plus) i pewnie dlatego nie dostaliśmy odpowiedzi.

Apel

Zostało bardzo mało czasu. Czy ktoś byłby na siłach, żeby wspólnie zrobić prelekcję, warsztat albo lightning talk? Na razie poza mną zadeklarował się @Polimerek, ale dużo raźniej byłoby program zapiąć w szerszym gronie.

Hej,

Dalej nie jesteśmy zarejestrowani na stronie od nocy muzeów (piklodz.pl). Nie udały się mailowe próby kontaktu z instytucją, a na stronie nie widnieje ich numer telefonu. Chodzi o to, żeby zombardować ich przez fejsa/instagrama/jakiekolwiek media idzie znaleźć na ich stronie z prośbą o dopisanie naszego zgłoszenia: HedgeDoc - Collaborative markdown notes

W razie potrzeby większej ilości informacji, piszcie do mnie i CC do Polimerka przez chat.

Dzięki,

d33tah