Remont, ogólnie

Wg Signalowego kanału nt. LU3, istnieje szansa że się przyda na początku tygodnia do zrobienia hacka z osuszaczem. Ale imo w sumie to mocno niepewne, więc jeśli masz dla niego lepsze zastosowanie, to nie ma co na to stawiać.

Zgodnie z sugestią z kanału remontowego na Signalu, że lepiej nie wstawiać tego osuszacza dopóki nie zagruntuje się ścian w Narnii (swoją drogą też fajnie by było poodkurzać i zebrać ten cały pył i inny syf z podłogi), myślę żeby umówić ten osuszacz na poniedziałek albo wtorek.

Co wy na to?

Do 15 muszę do tego człowieka zadzwonić.

2 polubienia

Zgadzam sie

Zaktualizowałem szkic planu remontu LU3 REMONT HSL szkic - HedgeDoc

1 polubienie

Jak chcecie coś dorabiać z elektryką, to prośba o podanie lokalizacji gdzie mają być gniazdka.

Czy ktoś może być dzisiaj w spejsie i odebrać osuszacz wilgoci?

Prawdopodobnie dzisiaj po poludniu zaspawamy ten nieszczęsny zawias.

Mam pytanie : jak duża jest dziura pod klawiatura ?
Ona też dzisiaj zostanie zdemontowana.

Dziura tam około 5mm.

W dniu wczorajszym, razem z @d33tah:

• wywieźliśmy 18 worków gruzu do punktu selektywnej zbiórki - zostało jeszcze 14
  • przywieźliśmy z Porszewic koło Konstantynowa/Lutomierska osuszacz powietrza, została wpłacona kaucja 500 zł z kasy zebranej na potrzeby jego wynajęcia
  • włączyliśmy osuszacz
  • zorganizowaliśmy monitoring osuszacza (na wypadek przepełnienia pojemnika na wodę)
  • odpaliliśmy czujnik Xiaomi w celu monitorowania wilgotności powietrza - nie jest w tym momencie z niczym skomunikowany, trzeba to zrobić, ale wczoraj wilgotność była na poziomie ok 80%

Przy pracach z zamkiem prośba o zwrócenie uwagi na to, że zależy nam na tym, by cały czas był dostęp do starego bądź nowego spejsu (z uwagi na konieczność obsługi osuszacza, ale też bieżący dostęp na potrzeby remontu) - jeśli zdejmie się go całkowicie ze starego lokalu, to trzeba od razu zainstalować go w nowym.

3 polubienia

Zawias w starym spejsie ogarnięty , nie jest pięknie, ale działa.

2 polubienia